istanbul klima servisi

istanbul Eyup Baxi klima servisi 0212 539 44 55

    istanbul klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Avrupa yakasında Eyup semtinde siz değerli tüketicilerimize Baxi klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Eyup Baxi Klima Servis, Eyup Baxi Klima Servisi, Eyup Baxi Klima Servisleri, Eyup Baxi Klima Arıza Servisi, Eyup Baxi Klima Bakım Servisi, Eyup Baxi Klima Teknik Servisi, Eyup Baxi Klima Montaj Servisi, Eyup Baxi Klima Yerdeğişimi Servisi, Eyup Baxi Klima Servisi İstanbul, İstanbul Eyup Baxi Klima Servisi, Eyup Acil Baxi Klima Servisi,
Eyup Baxi Klima Yerdeğişimi, Eyup Baxi Klima Sökme Takma İşlemi, Eyup Baxi Klima Montaj İşleri, Eyup Baxi Klima Arızaları, Eyup Baxi Klima Bakımı, Eyup Baxi Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Eyup Baxi Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Eyup Baxi Klima Montaj

Baxi Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Baxi Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Eyup Baxi Klima Yerdeğişim

Baxi Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Eyup Baxi Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz Baxi klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Eyup Baxi Klima Bakımı

Baxi Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Baxi Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İstanbul Eyup Baxi Klima Servisi