istanbul klima servisi

istanbul İstoç Baxi klima servisi 0212 539 44 55

    istanbul klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Avrupa yakasında İstoç semtinde siz değerli tüketicilerimize Baxi klima servisi hizmeti sunmaktayız.

İstoç Baxi Klima Servis, İstoç Baxi Klima Servisi, İstoç Baxi Klima Servisleri, İstoç Baxi Klima Arıza Servisi, İstoç Baxi Klima Bakım Servisi, İstoç Baxi Klima Teknik Servisi, İstoç Baxi Klima Montaj Servisi, İstoç Baxi Klima Yerdeğişimi Servisi, İstoç Baxi Klima Servisi İstanbul, İstanbul İstoç Baxi Klima Servisi, İstoç Acil Baxi Klima Servisi,
İstoç Baxi Klima Yerdeğişimi, İstoç Baxi Klima Sökme Takma İşlemi, İstoç Baxi Klima Montaj İşleri, İstoç Baxi Klima Arızaları, İstoç Baxi Klima Bakımı, İstoç Baxi Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

İstoç Baxi Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

İstoç Baxi Klima Montaj

Baxi Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Baxi Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

İstoç Baxi Klima Yerdeğişim

Baxi Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

İstoç Baxi Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz Baxi klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

İstoç Baxi Klima Bakımı

Baxi Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Baxi Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İstanbul İstoç Baxi Klima Servisi