istanbul klima servisi

istanbul Yakuplu Baxi klima servisi 0212 539 44 55

    istanbul klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Avrupa yakasında Yakuplu semtinde siz değerli tüketicilerimize Baxi klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Yakuplu Baxi Klima Servis, Yakuplu Baxi Klima Servisi, Yakuplu Baxi Klima Servisleri, Yakuplu Baxi Klima Arıza Servisi, Yakuplu Baxi Klima Bakım Servisi, Yakuplu Baxi Klima Teknik Servisi, Yakuplu Baxi Klima Montaj Servisi, Yakuplu Baxi Klima Yerdeğişimi Servisi, Yakuplu Baxi Klima Servisi İstanbul, İstanbul Yakuplu Baxi Klima Servisi, Yakuplu Acil Baxi Klima Servisi,
Yakuplu Baxi Klima Yerdeğişimi, Yakuplu Baxi Klima Sökme Takma İşlemi, Yakuplu Baxi Klima Montaj İşleri, Yakuplu Baxi Klima Arızaları, Yakuplu Baxi Klima Bakımı, Yakuplu Baxi Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Yakuplu Baxi Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Yakuplu Baxi Klima Montaj

Baxi Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Baxi Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Yakuplu Baxi Klima Yerdeğişim

Baxi Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Yakuplu Baxi Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz Baxi klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Yakuplu Baxi Klima Bakımı

Baxi Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Baxi Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İstanbul Yakuplu Baxi Klima Servisi