Ataköy klima servisi 0212 539 44 55

    Ataköy klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Ataköy semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Ataköy Bosch Klima Servisi, Ataköy Siemens Klima Servisi, Ataköy Arçelik Klima Servisi, Ataköy Beko Klima Servisi, Ataköy Altus Klima Servisi, Ataköy Arstil Klima Servisi, Ataköy Vestel Klima Servisi, Ataköy Regal Klima Servisi, Ataköy Seg Klima Servisi, Ataköy Mitsubishi Klima Servisi, Ataköy Midea Klima Servisi, Ataköy Baymak Klima Servisi, Ataköy Baxi Klima Servisi, Ataköy Demirdöküm Klima Servisi, Ataköy Alaska Klima Servisi, Ataköy Alarko Klima Servisi, Ataköy Airfel Klima Servisi, Ataköy Ferroli Klima Servisi, Ataköy Daikın Klima Servisi,
Ataköy Klima Yerdeğişimi, Ataköy Klima Sökme Takma İşlemi, Ataköy Klima Montaj İşleri, Ataköy Klima Arızaları, Ataköy Klima Bakımı, Ataköy Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Ataköy Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Ataköy Klima Montaj

Ataköy Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Ataköy Klima Yerdeğişim

Ataköy Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Ataköy Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Ataköy Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Ataköy Klima Teknik Servisi