Avcılar klima servisi 0212 539 44 55

    Avcılar klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Avcılar semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Avcılar Bosch Klima Servisi, Avcılar Siemens Klima Servisi, Avcılar Arçelik Klima Servisi, Avcılar Beko Klima Servisi, Avcılar Altus Klima Servisi, Avcılar Arstil Klima Servisi, Avcılar Vestel Klima Servisi, Avcılar Regal Klima Servisi, Avcılar Seg Klima Servisi, Avcılar Mitsubishi Klima Servisi, Avcılar Midea Klima Servisi, Avcılar Baymak Klima Servisi, Avcılar Baxi Klima Servisi, Avcılar Demirdöküm Klima Servisi, Avcılar Alaska Klima Servisi, Avcılar Alarko Klima Servisi, Avcılar Airfel Klima Servisi, Avcılar Ferroli Klima Servisi, Avcılar Daikın Klima Servisi,
Avcılar Klima Yerdeğişimi, Avcılar Klima Sökme Takma İşlemi, Avcılar Klima Montaj İşleri, Avcılar Klima Arızaları, Avcılar Klima Bakımı, Avcılar Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Avcılar Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Avcılar Klima Montaj

Avcılar Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Avcılar Klima Yerdeğişim

Avcılar Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Avcılar Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Avcılar Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Avcılar Klima Teknik Servisi