Bağcılar klima servisi 0212 539 44 55

    Bağcılar klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Bağcılar semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Bağcılar Bosch Klima Servisi, Bağcılar Siemens Klima Servisi, Bağcılar Arçelik Klima Servisi, Bağcılar Beko Klima Servisi, Bağcılar Altus Klima Servisi, Bağcılar Arstil Klima Servisi, Bağcılar Vestel Klima Servisi, Bağcılar Regal Klima Servisi, Bağcılar Seg Klima Servisi, Bağcılar Mitsubishi Klima Servisi, Bağcılar Midea Klima Servisi, Bağcılar Baymak Klima Servisi, Bağcılar Baxi Klima Servisi, Bağcılar Demirdöküm Klima Servisi, Bağcılar Alaska Klima Servisi, Bağcılar Alarko Klima Servisi, Bağcılar Airfel Klima Servisi, Bağcılar Ferroli Klima Servisi, Bağcılar Daikın Klima Servisi,
Bağcılar Klima Yerdeğişimi, Bağcılar Klima Sökme Takma İşlemi, Bağcılar Klima Montaj İşleri, Bağcılar Klima Arızaları, Bağcılar Klima Bakımı, Bağcılar Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Bağcılar Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Bağcılar Klima Montaj

Bağcılar Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Bağcılar Klima Yerdeğişim

Bağcılar Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Bağcılar Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Bağcılar Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Bağcılar Klima Teknik Servisi