Bahçelievler klima servisi 0212 539 44 55

    Bahçelievler klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Bahçelievler semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Bahçelievler Bosch Klima Servisi, Bahçelievler Siemens Klima Servisi, Bahçelievler Arçelik Klima Servisi, Bahçelievler Beko Klima Servisi, Bahçelievler Altus Klima Servisi, Bahçelievler Arstil Klima Servisi, Bahçelievler Vestel Klima Servisi, Bahçelievler Regal Klima Servisi, Bahçelievler Seg Klima Servisi, Bahçelievler Mitsubishi Klima Servisi, Bahçelievler Midea Klima Servisi, Bahçelievler Baymak Klima Servisi, Bahçelievler Baxi Klima Servisi, Bahçelievler Demirdöküm Klima Servisi, Bahçelievler Alaska Klima Servisi, Bahçelievler Alarko Klima Servisi, Bahçelievler Airfel Klima Servisi, Bahçelievler Ferroli Klima Servisi, Bahçelievler Daikın Klima Servisi,
Bahçelievler Klima Yerdeğişimi, Bahçelievler Klima Sökme Takma İşlemi, Bahçelievler Klima Montaj İşleri, Bahçelievler Klima Arızaları, Bahçelievler Klima Bakımı, Bahçelievler Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Bahçelievler Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Bahçelievler Klima Montaj

Bahçelievler Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Bahçelievler Klima Yerdeğişim

Bahçelievler Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Bahçelievler Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Bahçelievler Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Bahçelievler Klima Teknik Servisi