Bahçeşehir klima servisi 0212 539 44 55

    Bahçeşehir klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Bahçeşehir semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Bahçeşehir Bosch Klima Servisi, Bahçeşehir Siemens Klima Servisi, Bahçeşehir Arçelik Klima Servisi, Bahçeşehir Beko Klima Servisi, Bahçeşehir Altus Klima Servisi, Bahçeşehir Arstil Klima Servisi, Bahçeşehir Vestel Klima Servisi, Bahçeşehir Regal Klima Servisi, Bahçeşehir Seg Klima Servisi, Bahçeşehir Mitsubishi Klima Servisi, Bahçeşehir Midea Klima Servisi, Bahçeşehir Baymak Klima Servisi, Bahçeşehir Baxi Klima Servisi, Bahçeşehir Demirdöküm Klima Servisi, Bahçeşehir Alaska Klima Servisi, Bahçeşehir Alarko Klima Servisi, Bahçeşehir Airfel Klima Servisi, Bahçeşehir Ferroli Klima Servisi, Bahçeşehir Daikın Klima Servisi,
Bahçeşehir Klima Yerdeğişimi, Bahçeşehir Klima Sökme Takma İşlemi, Bahçeşehir Klima Montaj İşleri, Bahçeşehir Klima Arızaları, Bahçeşehir Klima Bakımı, Bahçeşehir Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Bahçeşehir Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Bahçeşehir Klima Montaj

Bahçeşehir Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Bahçeşehir Klima Yerdeğişim

Bahçeşehir Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Bahçeşehir Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Bahçeşehir Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Bahçeşehir Klima Teknik Servisi