Bakırköy klima servisi 0212 539 44 55

    Bakırköy klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Bakırköy semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy Bosch Klima Servisi, Bakırköy Siemens Klima Servisi, Bakırköy Arçelik Klima Servisi, Bakırköy Beko Klima Servisi, Bakırköy Altus Klima Servisi, Bakırköy Arstil Klima Servisi, Bakırköy Vestel Klima Servisi, Bakırköy Regal Klima Servisi, Bakırköy Seg Klima Servisi, Bakırköy Mitsubishi Klima Servisi, Bakırköy Midea Klima Servisi, Bakırköy Baymak Klima Servisi, Bakırköy Baxi Klima Servisi, Bakırköy Demirdöküm Klima Servisi, Bakırköy Alaska Klima Servisi, Bakırköy Alarko Klima Servisi, Bakırköy Airfel Klima Servisi, Bakırköy Ferroli Klima Servisi, Bakırköy Daikın Klima Servisi,
Bakırköy Klima Yerdeğişimi, Bakırköy Klima Sökme Takma İşlemi, Bakırköy Klima Montaj İşleri, Bakırköy Klima Arızaları, Bakırköy Klima Bakımı, Bakırköy Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Bakırköy Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Bakırköy Klima Montaj

Bakırköy Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Bakırköy Klima Yerdeğişim

Bakırköy Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Bakırköy Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Bakırköy Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Bakırköy Klima Teknik Servisi