Başakşehir klima servisi 0212 539 44 55

    Başakşehir klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Başakşehir semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Başakşehir Bosch Klima Servisi, Başakşehir Siemens Klima Servisi, Başakşehir Arçelik Klima Servisi, Başakşehir Beko Klima Servisi, Başakşehir Altus Klima Servisi, Başakşehir Arstil Klima Servisi, Başakşehir Vestel Klima Servisi, Başakşehir Regal Klima Servisi, Başakşehir Seg Klima Servisi, Başakşehir Mitsubishi Klima Servisi, Başakşehir Midea Klima Servisi, Başakşehir Baymak Klima Servisi, Başakşehir Baxi Klima Servisi, Başakşehir Demirdöküm Klima Servisi, Başakşehir Alaska Klima Servisi, Başakşehir Alarko Klima Servisi, Başakşehir Airfel Klima Servisi, Başakşehir Ferroli Klima Servisi, Başakşehir Daikın Klima Servisi,
Başakşehir Klima Yerdeğişimi, Başakşehir Klima Sökme Takma İşlemi, Başakşehir Klima Montaj İşleri, Başakşehir Klima Arızaları, Başakşehir Klima Bakımı, Başakşehir Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Başakşehir Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Başakşehir Klima Montaj

Başakşehir Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Başakşehir Klima Yerdeğişim

Başakşehir Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Başakşehir Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Başakşehir Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Başakşehir Klima Teknik Servisi