Beşiktaş klima servisi 0212 539 44 55

    Beşiktaş klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Beşiktaş semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Beşiktaş Bosch Klima Servisi, Beşiktaş Siemens Klima Servisi, Beşiktaş Arçelik Klima Servisi, Beşiktaş Beko Klima Servisi, Beşiktaş Altus Klima Servisi, Beşiktaş Arstil Klima Servisi, Beşiktaş Vestel Klima Servisi, Beşiktaş Regal Klima Servisi, Beşiktaş Seg Klima Servisi, Beşiktaş Mitsubishi Klima Servisi, Beşiktaş Midea Klima Servisi, Beşiktaş Baymak Klima Servisi, Beşiktaş Baxi Klima Servisi, Beşiktaş Demirdöküm Klima Servisi, Beşiktaş Alaska Klima Servisi, Beşiktaş Alarko Klima Servisi, Beşiktaş Airfel Klima Servisi, Beşiktaş Ferroli Klima Servisi, Beşiktaş Daikın Klima Servisi,
Beşiktaş Klima Yerdeğişimi, Beşiktaş Klima Sökme Takma İşlemi, Beşiktaş Klima Montaj İşleri, Beşiktaş Klima Arızaları, Beşiktaş Klima Bakımı, Beşiktaş Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Beşiktaş Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Beşiktaş Klima Montaj

Beşiktaş Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Beşiktaş Klima Yerdeğişim

Beşiktaş Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Beşiktaş Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Beşiktaş Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Beşiktaş Klima Teknik Servisi