Beylikdüzü klima servisi 0212 539 44 55

    Beylikdüzü klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Beylikdüzü semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Beylikdüzü Bosch Klima Servisi, Beylikdüzü Siemens Klima Servisi, Beylikdüzü Arçelik Klima Servisi, Beylikdüzü Beko Klima Servisi, Beylikdüzü Altus Klima Servisi, Beylikdüzü Arstil Klima Servisi, Beylikdüzü Vestel Klima Servisi, Beylikdüzü Regal Klima Servisi, Beylikdüzü Seg Klima Servisi, Beylikdüzü Mitsubishi Klima Servisi, Beylikdüzü Midea Klima Servisi, Beylikdüzü Baymak Klima Servisi, Beylikdüzü Baxi Klima Servisi, Beylikdüzü Demirdöküm Klima Servisi, Beylikdüzü Alaska Klima Servisi, Beylikdüzü Alarko Klima Servisi, Beylikdüzü Airfel Klima Servisi, Beylikdüzü Ferroli Klima Servisi, Beylikdüzü Daikın Klima Servisi,
Beylikdüzü Klima Yerdeğişimi, Beylikdüzü Klima Sökme Takma İşlemi, Beylikdüzü Klima Montaj İşleri, Beylikdüzü Klima Arızaları, Beylikdüzü Klima Bakımı, Beylikdüzü Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Beylikdüzü Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Beylikdüzü Klima Montaj

Beylikdüzü Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Beylikdüzü Klima Yerdeğişim

Beylikdüzü Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Beylikdüzü Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Beylikdüzü Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Beylikdüzü Klima Teknik Servisi