Beyoğlu klima servisi 0212 539 44 55

    Beyoğlu klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Beyoğlu semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Beyoğlu Bosch Klima Servisi, Beyoğlu Siemens Klima Servisi, Beyoğlu Arçelik Klima Servisi, Beyoğlu Beko Klima Servisi, Beyoğlu Altus Klima Servisi, Beyoğlu Arstil Klima Servisi, Beyoğlu Vestel Klima Servisi, Beyoğlu Regal Klima Servisi, Beyoğlu Seg Klima Servisi, Beyoğlu Mitsubishi Klima Servisi, Beyoğlu Midea Klima Servisi, Beyoğlu Baymak Klima Servisi, Beyoğlu Baxi Klima Servisi, Beyoğlu Demirdöküm Klima Servisi, Beyoğlu Alaska Klima Servisi, Beyoğlu Alarko Klima Servisi, Beyoğlu Airfel Klima Servisi, Beyoğlu Ferroli Klima Servisi, Beyoğlu Daikın Klima Servisi,
Beyoğlu Klima Yerdeğişimi, Beyoğlu Klima Sökme Takma İşlemi, Beyoğlu Klima Montaj İşleri, Beyoğlu Klima Arızaları, Beyoğlu Klima Bakımı, Beyoğlu Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Beyoğlu Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Beyoğlu Klima Montaj

Beyoğlu Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Beyoğlu Klima Yerdeğişim

Beyoğlu Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Beyoğlu Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Beyoğlu Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Beyoğlu Klima Teknik Servisi