Çağlayan klima servisi 0212 539 44 55

    Çağlayan klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Çağlayan semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Çağlayan Bosch Klima Servisi, Çağlayan Siemens Klima Servisi, Çağlayan Arçelik Klima Servisi, Çağlayan Beko Klima Servisi, Çağlayan Altus Klima Servisi, Çağlayan Arstil Klima Servisi, Çağlayan Vestel Klima Servisi, Çağlayan Regal Klima Servisi, Çağlayan Seg Klima Servisi, Çağlayan Mitsubishi Klima Servisi, Çağlayan Midea Klima Servisi, Çağlayan Baymak Klima Servisi, Çağlayan Baxi Klima Servisi, Çağlayan Demirdöküm Klima Servisi, Çağlayan Alaska Klima Servisi, Çağlayan Alarko Klima Servisi, Çağlayan Airfel Klima Servisi, Çağlayan Ferroli Klima Servisi, Çağlayan Daikın Klima Servisi,
Çağlayan Klima Yerdeğişimi, Çağlayan Klima Sökme Takma İşlemi, Çağlayan Klima Montaj İşleri, Çağlayan Klima Arızaları, Çağlayan Klima Bakımı, Çağlayan Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Çağlayan Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Çağlayan Klima Montaj

Çağlayan Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Çağlayan Klima Yerdeğişim

Çağlayan Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Çağlayan Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Çağlayan Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Çağlayan Klima Teknik Servisi