Esenler klima servisi 0212 539 44 55

    Esenler klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Esenler semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Esenler Bosch Klima Servisi, Esenler Siemens Klima Servisi, Esenler Arçelik Klima Servisi, Esenler Beko Klima Servisi, Esenler Altus Klima Servisi, Esenler Arstil Klima Servisi, Esenler Vestel Klima Servisi, Esenler Regal Klima Servisi, Esenler Seg Klima Servisi, Esenler Mitsubishi Klima Servisi, Esenler Midea Klima Servisi, Esenler Baymak Klima Servisi, Esenler Baxi Klima Servisi, Esenler Demirdöküm Klima Servisi, Esenler Alaska Klima Servisi, Esenler Alarko Klima Servisi, Esenler Airfel Klima Servisi, Esenler Ferroli Klima Servisi, Esenler Daikın Klima Servisi,
Esenler Klima Yerdeğişimi, Esenler Klima Sökme Takma İşlemi, Esenler Klima Montaj İşleri, Esenler Klima Arızaları, Esenler Klima Bakımı, Esenler Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Esenler Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Esenler Klima Montaj

Esenler Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Esenler Klima Yerdeğişim

Esenler Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Esenler Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Esenler Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Esenler Klima Teknik Servisi