Etiler klima servisi 0212 539 44 55

    Etiler klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Etiler semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Etiler Bosch Klima Servisi, Etiler Siemens Klima Servisi, Etiler Arçelik Klima Servisi, Etiler Beko Klima Servisi, Etiler Altus Klima Servisi, Etiler Arstil Klima Servisi, Etiler Vestel Klima Servisi, Etiler Regal Klima Servisi, Etiler Seg Klima Servisi, Etiler Mitsubishi Klima Servisi, Etiler Midea Klima Servisi, Etiler Baymak Klima Servisi, Etiler Baxi Klima Servisi, Etiler Demirdöküm Klima Servisi, Etiler Alaska Klima Servisi, Etiler Alarko Klima Servisi, Etiler Airfel Klima Servisi, Etiler Ferroli Klima Servisi, Etiler Daikın Klima Servisi,
Etiler Klima Yerdeğişimi, Etiler Klima Sökme Takma İşlemi, Etiler Klima Montaj İşleri, Etiler Klima Arızaları, Etiler Klima Bakımı, Etiler Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Etiler Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Etiler Klima Montaj

Etiler Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Etiler Klima Yerdeğişim

Etiler Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Etiler Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Etiler Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Etiler Klima Teknik Servisi