Eyüp klima servisi 0212 539 44 55

    Eyüp klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Eyüp semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Eyüp Bosch Klima Servisi, Eyüp Siemens Klima Servisi, Eyüp Arçelik Klima Servisi, Eyüp Beko Klima Servisi, Eyüp Altus Klima Servisi, Eyüp Arstil Klima Servisi, Eyüp Vestel Klima Servisi, Eyüp Regal Klima Servisi, Eyüp Seg Klima Servisi, Eyüp Mitsubishi Klima Servisi, Eyüp Midea Klima Servisi, Eyüp Baymak Klima Servisi, Eyüp Baxi Klima Servisi, Eyüp Demirdöküm Klima Servisi, Eyüp Alaska Klima Servisi, Eyüp Alarko Klima Servisi, Eyüp Airfel Klima Servisi, Eyüp Ferroli Klima Servisi, Eyüp Daikın Klima Servisi,
Eyüp Klima Yerdeğişimi, Eyüp Klima Sökme Takma İşlemi, Eyüp Klima Montaj İşleri, Eyüp Klima Arızaları, Eyüp Klima Bakımı, Eyüp Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Eyüp Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Eyüp Klima Montaj

Eyüp Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Eyüp Klima Yerdeğişim

Eyüp Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Eyüp Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Eyüp Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Eyüp Klima Teknik Servisi