Fatih klima servisi 0212 539 44 55

    Fatih klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Fatih semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Fatih Bosch Klima Servisi, Fatih Siemens Klima Servisi, Fatih Arçelik Klima Servisi, Fatih Beko Klima Servisi, Fatih Altus Klima Servisi, Fatih Arstil Klima Servisi, Fatih Vestel Klima Servisi, Fatih Regal Klima Servisi, Fatih Seg Klima Servisi, Fatih Mitsubishi Klima Servisi, Fatih Midea Klima Servisi, Fatih Baymak Klima Servisi, Fatih Baxi Klima Servisi, Fatih Demirdöküm Klima Servisi, Fatih Alaska Klima Servisi, Fatih Alarko Klima Servisi, Fatih Airfel Klima Servisi, Fatih Ferroli Klima Servisi, Fatih Daikın Klima Servisi,
Fatih Klima Yerdeğişimi, Fatih Klima Sökme Takma İşlemi, Fatih Klima Montaj İşleri, Fatih Klima Arızaları, Fatih Klima Bakımı, Fatih Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Fatih Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Fatih Klima Montaj

Fatih Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Fatih Klima Yerdeğişim

Fatih Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Fatih Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Fatih Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Fatih Klima Teknik Servisi