Florya klima servisi 0212 539 44 55

    Florya klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Florya semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Florya Bosch Klima Servisi, Florya Siemens Klima Servisi, Florya Arçelik Klima Servisi, Florya Beko Klima Servisi, Florya Altus Klima Servisi, Florya Arstil Klima Servisi, Florya Vestel Klima Servisi, Florya Regal Klima Servisi, Florya Seg Klima Servisi, Florya Mitsubishi Klima Servisi, Florya Midea Klima Servisi, Florya Baymak Klima Servisi, Florya Baxi Klima Servisi, Florya Demirdöküm Klima Servisi, Florya Alaska Klima Servisi, Florya Alarko Klima Servisi, Florya Airfel Klima Servisi, Florya Ferroli Klima Servisi, Florya Daikın Klima Servisi,
Florya Klima Yerdeğişimi, Florya Klima Sökme Takma İşlemi, Florya Klima Montaj İşleri, Florya Klima Arızaları, Florya Klima Bakımı, Florya Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Florya Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Florya Klima Montaj

Florya Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Florya Klima Yerdeğişim

Florya Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Florya Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Florya Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Florya Klima Teknik Servisi