Göktürk klima servisi 0212 539 44 55

    Göktürk klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Göktürk semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Göktürk Bosch Klima Servisi, Göktürk Siemens Klima Servisi, Göktürk Arçelik Klima Servisi, Göktürk Beko Klima Servisi, Göktürk Altus Klima Servisi, Göktürk Arstil Klima Servisi, Göktürk Vestel Klima Servisi, Göktürk Regal Klima Servisi, Göktürk Seg Klima Servisi, Göktürk Mitsubishi Klima Servisi, Göktürk Midea Klima Servisi, Göktürk Baymak Klima Servisi, Göktürk Baxi Klima Servisi, Göktürk Demirdöküm Klima Servisi, Göktürk Alaska Klima Servisi, Göktürk Alarko Klima Servisi, Göktürk Airfel Klima Servisi, Göktürk Ferroli Klima Servisi, Göktürk Daikın Klima Servisi,
Göktürk Klima Yerdeğişimi, Göktürk Klima Sökme Takma İşlemi, Göktürk Klima Montaj İşleri, Göktürk Klima Arızaları, Göktürk Klima Bakımı, Göktürk Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Göktürk Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Göktürk Klima Montaj

Göktürk Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Göktürk Klima Yerdeğişim

Göktürk Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Göktürk Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Göktürk Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Göktürk Klima Teknik Servisi