Güneşli klima servisi 0212 539 44 55

    Güneşli klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Güneşli semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Güneşli Bosch Klima Servisi, Güneşli Siemens Klima Servisi, Güneşli Arçelik Klima Servisi, Güneşli Beko Klima Servisi, Güneşli Altus Klima Servisi, Güneşli Arstil Klima Servisi, Güneşli Vestel Klima Servisi, Güneşli Regal Klima Servisi, Güneşli Seg Klima Servisi, Güneşli Mitsubishi Klima Servisi, Güneşli Midea Klima Servisi, Güneşli Baymak Klima Servisi, Güneşli Baxi Klima Servisi, Güneşli Demirdöküm Klima Servisi, Güneşli Alaska Klima Servisi, Güneşli Alarko Klima Servisi, Güneşli Airfel Klima Servisi, Güneşli Ferroli Klima Servisi, Güneşli Daikın Klima Servisi,
Güneşli Klima Yerdeğişimi, Güneşli Klima Sökme Takma İşlemi, Güneşli Klima Montaj İşleri, Güneşli Klima Arızaları, Güneşli Klima Bakımı, Güneşli Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Güneşli Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Güneşli Klima Montaj

Güneşli Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Güneşli Klima Yerdeğişim

Güneşli Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Güneşli Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Güneşli Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Güneşli Klima Teknik Servisi