Güngören klima servisi 0212 539 44 55

    Güngören klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Güngören semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Güngören Bosch Klima Servisi, Güngören Siemens Klima Servisi, Güngören Arçelik Klima Servisi, Güngören Beko Klima Servisi, Güngören Altus Klima Servisi, Güngören Arstil Klima Servisi, Güngören Vestel Klima Servisi, Güngören Regal Klima Servisi, Güngören Seg Klima Servisi, Güngören Mitsubishi Klima Servisi, Güngören Midea Klima Servisi, Güngören Baymak Klima Servisi, Güngören Baxi Klima Servisi, Güngören Demirdöküm Klima Servisi, Güngören Alaska Klima Servisi, Güngören Alarko Klima Servisi, Güngören Airfel Klima Servisi, Güngören Ferroli Klima Servisi, Güngören Daikın Klima Servisi,
Güngören Klima Yerdeğişimi, Güngören Klima Sökme Takma İşlemi, Güngören Klima Montaj İşleri, Güngören Klima Arızaları, Güngören Klima Bakımı, Güngören Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Güngören Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Güngören Klima Montaj

Güngören Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Güngören Klima Yerdeğişim

Güngören Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Güngören Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Güngören Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Güngören Klima Teknik Servisi