Gürpınar klima servisi 0212 539 44 55

    Gürpınar klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Gürpınar semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Gürpınar Bosch Klima Servisi, Gürpınar Siemens Klima Servisi, Gürpınar Arçelik Klima Servisi, Gürpınar Beko Klima Servisi, Gürpınar Altus Klima Servisi, Gürpınar Arstil Klima Servisi, Gürpınar Vestel Klima Servisi, Gürpınar Regal Klima Servisi, Gürpınar Seg Klima Servisi, Gürpınar Mitsubishi Klima Servisi, Gürpınar Midea Klima Servisi, Gürpınar Baymak Klima Servisi, Gürpınar Baxi Klima Servisi, Gürpınar Demirdöküm Klima Servisi, Gürpınar Alaska Klima Servisi, Gürpınar Alarko Klima Servisi, Gürpınar Airfel Klima Servisi, Gürpınar Ferroli Klima Servisi, Gürpınar Daikın Klima Servisi,
Gürpınar Klima Yerdeğişimi, Gürpınar Klima Sökme Takma İşlemi, Gürpınar Klima Montaj İşleri, Gürpınar Klima Arızaları, Gürpınar Klima Bakımı, Gürpınar Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Gürpınar Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Gürpınar Klima Montaj

Gürpınar Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Gürpınar Klima Yerdeğişim

Gürpınar Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Gürpınar Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Gürpınar Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Gürpınar Klima Teknik Servisi