Hadımköy klima servisi 0212 539 44 55

    Hadımköy klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Hadımköy semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Hadımköy Bosch Klima Servisi, Hadımköy Siemens Klima Servisi, Hadımköy Arçelik Klima Servisi, Hadımköy Beko Klima Servisi, Hadımköy Altus Klima Servisi, Hadımköy Arstil Klima Servisi, Hadımköy Vestel Klima Servisi, Hadımköy Regal Klima Servisi, Hadımköy Seg Klima Servisi, Hadımköy Mitsubishi Klima Servisi, Hadımköy Midea Klima Servisi, Hadımköy Baymak Klima Servisi, Hadımköy Baxi Klima Servisi, Hadımköy Demirdöküm Klima Servisi, Hadımköy Alaska Klima Servisi, Hadımköy Alarko Klima Servisi, Hadımköy Airfel Klima Servisi, Hadımköy Ferroli Klima Servisi, Hadımköy Daikın Klima Servisi,
Hadımköy Klima Yerdeğişimi, Hadımköy Klima Sökme Takma İşlemi, Hadımköy Klima Montaj İşleri, Hadımköy Klima Arızaları, Hadımköy Klima Bakımı, Hadımköy Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Hadımköy Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Hadımköy Klima Montaj

Hadımköy Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Hadımköy Klima Yerdeğişim

Hadımköy Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Hadımköy Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Hadımköy Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Hadımköy Klima Teknik Servisi