Halkalı klima servisi 0212 539 44 55

    Halkalı klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Halkalı semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Halkalı Bosch Klima Servisi, Halkalı Siemens Klima Servisi, Halkalı Arçelik Klima Servisi, Halkalı Beko Klima Servisi, Halkalı Altus Klima Servisi, Halkalı Arstil Klima Servisi, Halkalı Vestel Klima Servisi, Halkalı Regal Klima Servisi, Halkalı Seg Klima Servisi, Halkalı Mitsubishi Klima Servisi, Halkalı Midea Klima Servisi, Halkalı Baymak Klima Servisi, Halkalı Baxi Klima Servisi, Halkalı Demirdöküm Klima Servisi, Halkalı Alaska Klima Servisi, Halkalı Alarko Klima Servisi, Halkalı Airfel Klima Servisi, Halkalı Ferroli Klima Servisi, Halkalı Daikın Klima Servisi,
Halkalı Klima Yerdeğişimi, Halkalı Klima Sökme Takma İşlemi, Halkalı Klima Montaj İşleri, Halkalı Klima Arızaları, Halkalı Klima Bakımı, Halkalı Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Halkalı Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Halkalı Klima Montaj

Halkalı Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Halkalı Klima Yerdeğişim

Halkalı Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Halkalı Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Halkalı Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Halkalı Klima Teknik Servisi