İkitelli klima servisi 0212 539 44 55

    İkitelli klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul İkitelli semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

İkitelli Bosch Klima Servisi, İkitelli Siemens Klima Servisi, İkitelli Arçelik Klima Servisi, İkitelli Beko Klima Servisi, İkitelli Altus Klima Servisi, İkitelli Arstil Klima Servisi, İkitelli Vestel Klima Servisi, İkitelli Regal Klima Servisi, İkitelli Seg Klima Servisi, İkitelli Mitsubishi Klima Servisi, İkitelli Midea Klima Servisi, İkitelli Baymak Klima Servisi, İkitelli Baxi Klima Servisi, İkitelli Demirdöküm Klima Servisi, İkitelli Alaska Klima Servisi, İkitelli Alarko Klima Servisi, İkitelli Airfel Klima Servisi, İkitelli Ferroli Klima Servisi, İkitelli Daikın Klima Servisi,
İkitelli Klima Yerdeğişimi, İkitelli Klima Sökme Takma İşlemi, İkitelli Klima Montaj İşleri, İkitelli Klima Arızaları, İkitelli Klima Bakımı, İkitelli Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

İkitelli Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

İkitelli Klima Montaj

İkitelli Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

İkitelli Klima Yerdeğişim

İkitelli Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

İkitelli Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

İkitelli Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İkitelli Klima Teknik Servisi