İstinye klima servisi 0212 539 44 55

    İstinye klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul İstinye semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

İstinye Bosch Klima Servisi, İstinye Siemens Klima Servisi, İstinye Arçelik Klima Servisi, İstinye Beko Klima Servisi, İstinye Altus Klima Servisi, İstinye Arstil Klima Servisi, İstinye Vestel Klima Servisi, İstinye Regal Klima Servisi, İstinye Seg Klima Servisi, İstinye Mitsubishi Klima Servisi, İstinye Midea Klima Servisi, İstinye Baymak Klima Servisi, İstinye Baxi Klima Servisi, İstinye Demirdöküm Klima Servisi, İstinye Alaska Klima Servisi, İstinye Alarko Klima Servisi, İstinye Airfel Klima Servisi, İstinye Ferroli Klima Servisi, İstinye Daikın Klima Servisi,
İstinye Klima Yerdeğişimi, İstinye Klima Sökme Takma İşlemi, İstinye Klima Montaj İşleri, İstinye Klima Arızaları, İstinye Klima Bakımı, İstinye Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

İstinye Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

İstinye Klima Montaj

İstinye Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

İstinye Klima Yerdeğişim

İstinye Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

İstinye Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

İstinye Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İstinye Klima Teknik Servisi