İstoç klima servisi 0212 539 44 55

    İstoç klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul İstoç semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

İstoç Bosch Klima Servisi, İstoç Siemens Klima Servisi, İstoç Arçelik Klima Servisi, İstoç Beko Klima Servisi, İstoç Altus Klima Servisi, İstoç Arstil Klima Servisi, İstoç Vestel Klima Servisi, İstoç Regal Klima Servisi, İstoç Seg Klima Servisi, İstoç Mitsubishi Klima Servisi, İstoç Midea Klima Servisi, İstoç Baymak Klima Servisi, İstoç Baxi Klima Servisi, İstoç Demirdöküm Klima Servisi, İstoç Alaska Klima Servisi, İstoç Alarko Klima Servisi, İstoç Airfel Klima Servisi, İstoç Ferroli Klima Servisi, İstoç Daikın Klima Servisi,
İstoç Klima Yerdeğişimi, İstoç Klima Sökme Takma İşlemi, İstoç Klima Montaj İşleri, İstoç Klima Arızaları, İstoç Klima Bakımı, İstoç Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

İstoç Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

İstoç Klima Montaj

İstoç Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

İstoç Klima Yerdeğişim

İstoç Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

İstoç Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

İstoç Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İstoç Klima Teknik Servisi