istanbul klima servisi

istanbul İstoç Regal klima servisi 0212 539 44 55

    istanbul klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Avrupa yakasında İstoç semtinde siz değerli tüketicilerimize Regal klima servisi hizmeti sunmaktayız.

İstoç Regal Klima Servis, İstoç Regal Klima Servisi, İstoç Regal Klima Servisleri, İstoç Regal Klima Arıza Servisi, İstoç Regal Klima Bakım Servisi, İstoç Regal Klima Teknik Servisi, İstoç Regal Klima Montaj Servisi, İstoç Regal Klima Yerdeğişimi Servisi, İstoç Regal Klima Servisi İstanbul, İstanbul İstoç Regal Klima Servisi, Acil Regal Klima Servisi,
İstoç Regal Klima Yerdeğişimi, İstoç Regal Klima Sökme Takma İşlemi, İstoç Regal Klima Montaj İşleri, İstoç Regal Klima Arızaları, İstoç Regal Klima Bakımı, İstoç Regal Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

İstoç Regal Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

İstoç Regal Klima Montaj

Regal Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Regal Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

İstoç Regal Klima Yerdeğişim

Regal Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

İstoç Regal Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz Regal klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

İstoç Regal Klima Bakımı

Regal Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Regal Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

İstanbul İstoç Regal Klima Servisi