Kağıthane klima servisi 0212 539 44 55

    Kağıthane klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Kağıthane semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Kağıthane Bosch Klima Servisi, Kağıthane Siemens Klima Servisi, Kağıthane Arçelik Klima Servisi, Kağıthane Beko Klima Servisi, Kağıthane Altus Klima Servisi, Kağıthane Arstil Klima Servisi, Kağıthane Vestel Klima Servisi, Kağıthane Regal Klima Servisi, Kağıthane Seg Klima Servisi, Kağıthane Mitsubishi Klima Servisi, Kağıthane Midea Klima Servisi, Kağıthane Baymak Klima Servisi, Kağıthane Baxi Klima Servisi, Kağıthane Demirdöküm Klima Servisi, Kağıthane Alaska Klima Servisi, Kağıthane Alarko Klima Servisi, Kağıthane Airfel Klima Servisi, Kağıthane Ferroli Klima Servisi, Kağıthane Daikın Klima Servisi,
Kağıthane Klima Yerdeğişimi, Kağıthane Klima Sökme Takma İşlemi, Kağıthane Klima Montaj İşleri, Kağıthane Klima Arızaları, Kağıthane Klima Bakımı, Kağıthane Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Kağıthane Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Kağıthane Klima Montaj

Kağıthane Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Kağıthane Klima Yerdeğişim

Kağıthane Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Kağıthane Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Kağıthane Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Kağıthane Klima Teknik Servisi