Kasımpaşa klima servisi 0212 539 44 55

    Kasımpaşa klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Kasımpaşa semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Kasımpaşa Bosch Klima Servisi, Kasımpaşa Siemens Klima Servisi, Kasımpaşa Arçelik Klima Servisi, Kasımpaşa Beko Klima Servisi, Kasımpaşa Altus Klima Servisi, Kasımpaşa Arstil Klima Servisi, Kasımpaşa Vestel Klima Servisi, Kasımpaşa Regal Klima Servisi, Kasımpaşa Seg Klima Servisi, Kasımpaşa Mitsubishi Klima Servisi, Kasımpaşa Midea Klima Servisi, Kasımpaşa Baymak Klima Servisi, Kasımpaşa Baxi Klima Servisi, Kasımpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Kasımpaşa Alaska Klima Servisi, Kasımpaşa Alarko Klima Servisi, Kasımpaşa Airfel Klima Servisi, Kasımpaşa Ferroli Klima Servisi, Kasımpaşa Daikın Klima Servisi,
Kasımpaşa Klima Yerdeğişimi, Kasımpaşa Klima Sökme Takma İşlemi, Kasımpaşa Klima Montaj İşleri, Kasımpaşa Klima Arızaları, Kasımpaşa Klima Bakımı, Kasımpaşa Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Kasımpaşa Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Kasımpaşa Klima Montaj

Kasımpaşa Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Kasımpaşa Klima Yerdeğişim

Kasımpaşa Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Kasımpaşa Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Kasımpaşa Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Kasımpaşa Klima Teknik Servisi