Küçükçekmece klima servisi 0212 539 44 55

    Küçükçekmece klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Küçükçekmece semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Küçükçekmece Bosch Klima Servisi, Küçükçekmece Siemens Klima Servisi, Küçükçekmece Arçelik Klima Servisi, Küçükçekmece Beko Klima Servisi, Küçükçekmece Altus Klima Servisi, Küçükçekmece Arstil Klima Servisi, Küçükçekmece Vestel Klima Servisi, Küçükçekmece Regal Klima Servisi, Küçükçekmece Seg Klima Servisi, Küçükçekmece Mitsubishi Klima Servisi, Küçükçekmece Midea Klima Servisi, Küçükçekmece Baymak Klima Servisi, Küçükçekmece Baxi Klima Servisi, Küçükçekmece Demirdöküm Klima Servisi, Küçükçekmece Alaska Klima Servisi, Küçükçekmece Alarko Klima Servisi, Küçükçekmece Airfel Klima Servisi, Küçükçekmece Ferroli Klima Servisi, Küçükçekmece Daikın Klima Servisi,
Küçükçekmece Klima Yerdeğişimi, Küçükçekmece Klima Sökme Takma İşlemi, Küçükçekmece Klima Montaj İşleri, Küçükçekmece Klima Arızaları, Küçükçekmece Klima Bakımı, Küçükçekmece Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Küçükçekmece Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Küçükçekmece Klima Montaj

Küçükçekmece Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Küçükçekmece Klima Yerdeğişim

Küçükçekmece Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Küçükçekmece Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Küçükçekmece Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Küçükçekmece Klima Teknik Servisi