Levent klima servisi 0212 539 44 55

    Levent klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Levent semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Levent Bosch Klima Servisi, Levent Siemens Klima Servisi, Levent Arçelik Klima Servisi, Levent Beko Klima Servisi, Levent Altus Klima Servisi, Levent Arstil Klima Servisi, Levent Vestel Klima Servisi, Levent Regal Klima Servisi, Levent Seg Klima Servisi, Levent Mitsubishi Klima Servisi, Levent Midea Klima Servisi, Levent Baymak Klima Servisi, Levent Baxi Klima Servisi, Levent Demirdöküm Klima Servisi, Levent Alaska Klima Servisi, Levent Alarko Klima Servisi, Levent Airfel Klima Servisi, Levent Ferroli Klima Servisi, Levent Daikın Klima Servisi,
Levent Klima Yerdeğişimi, Levent Klima Sökme Takma İşlemi, Levent Klima Montaj İşleri, Levent Klima Arızaları, Levent Klima Bakımı, Levent Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Levent Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Levent Klima Montaj

Levent Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Levent Klima Yerdeğişim

Levent Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Levent Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Levent Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Levent Klima Teknik Servisi