Maslak klima servisi 0212 539 44 55

    Maslak klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Maslak semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Maslak Bosch Klima Servisi, Maslak Siemens Klima Servisi, Maslak Arçelik Klima Servisi, Maslak Beko Klima Servisi, Maslak Altus Klima Servisi, Maslak Arstil Klima Servisi, Maslak Vestel Klima Servisi, Maslak Regal Klima Servisi, Maslak Seg Klima Servisi, Maslak Mitsubishi Klima Servisi, Maslak Midea Klima Servisi, Maslak Baymak Klima Servisi, Maslak Baxi Klima Servisi, Maslak Demirdöküm Klima Servisi, Maslak Alaska Klima Servisi, Maslak Alarko Klima Servisi, Maslak Airfel Klima Servisi, Maslak Ferroli Klima Servisi, Maslak Daikın Klima Servisi,
Maslak Klima Yerdeğişimi, Maslak Klima Sökme Takma İşlemi, Maslak Klima Montaj İşleri, Maslak Klima Arızaları, Maslak Klima Bakımı, Maslak Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Maslak Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Maslak Klima Montaj

Maslak Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Maslak Klima Yerdeğişim

Maslak Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Maslak Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Maslak Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Maslak Klima Teknik Servisi