Mecidiyeköy klima servisi 0212 539 44 55

    Mecidiyeköy klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Mecidiyeköy semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Mecidiyeköy Bosch Klima Servisi, Mecidiyeköy Siemens Klima Servisi, Mecidiyeköy Arçelik Klima Servisi, Mecidiyeköy Beko Klima Servisi, Mecidiyeköy Altus Klima Servisi, Mecidiyeköy Arstil Klima Servisi, Mecidiyeköy Vestel Klima Servisi, Mecidiyeköy Regal Klima Servisi, Mecidiyeköy Seg Klima Servisi, Mecidiyeköy Mitsubishi Klima Servisi, Mecidiyeköy Midea Klima Servisi, Mecidiyeköy Baymak Klima Servisi, Mecidiyeköy Baxi Klima Servisi, Mecidiyeköy Demirdöküm Klima Servisi, Mecidiyeköy Alaska Klima Servisi, Mecidiyeköy Alarko Klima Servisi, Mecidiyeköy Airfel Klima Servisi, Mecidiyeköy Ferroli Klima Servisi, Mecidiyeköy Daikın Klima Servisi,
Mecidiyeköy Klima Yerdeğişimi, Mecidiyeköy Klima Sökme Takma İşlemi, Mecidiyeköy Klima Montaj İşleri, Mecidiyeköy Klima Arızaları, Mecidiyeköy Klima Bakımı, Mecidiyeköy Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Mecidiyeköy Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Mecidiyeköy Klima Montaj

Mecidiyeköy Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Mecidiyeköy Klima Yerdeğişim

Mecidiyeköy Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Mecidiyeköy Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Mecidiyeköy Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Mecidiyeköy Klima Teknik Servisi