Merter klima servisi 0212 539 44 55

    Merter klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Merter semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Merter Bosch Klima Servisi, Merter Siemens Klima Servisi, Merter Arçelik Klima Servisi, Merter Beko Klima Servisi, Merter Altus Klima Servisi, Merter Arstil Klima Servisi, Merter Vestel Klima Servisi, Merter Regal Klima Servisi, Merter Seg Klima Servisi, Merter Mitsubishi Klima Servisi, Merter Midea Klima Servisi, Merter Baymak Klima Servisi, Merter Baxi Klima Servisi, Merter Demirdöküm Klima Servisi, Merter Alaska Klima Servisi, Merter Alarko Klima Servisi, Merter Airfel Klima Servisi, Merter Ferroli Klima Servisi, Merter Daikın Klima Servisi,
Merter Klima Yerdeğişimi, Merter Klima Sökme Takma İşlemi, Merter Klima Montaj İşleri, Merter Klima Arızaları, Merter Klima Bakımı, Merter Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Merter Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Merter Klima Montaj

Merter Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Merter Klima Yerdeğişim

Merter Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Merter Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Merter Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Merter Klima Teknik Servisi