Ortaköy klima servisi 0212 539 44 55

    Ortaköy klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Ortaköy semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Ortaköy Bosch Klima Servisi, Ortaköy Siemens Klima Servisi, Ortaköy Arçelik Klima Servisi, Ortaköy Beko Klima Servisi, Ortaköy Altus Klima Servisi, Ortaköy Arstil Klima Servisi, Ortaköy Vestel Klima Servisi, Ortaköy Regal Klima Servisi, Ortaköy Seg Klima Servisi, Ortaköy Mitsubishi Klima Servisi, Ortaköy Midea Klima Servisi, Ortaköy Baymak Klima Servisi, Ortaköy Baxi Klima Servisi, Ortaköy Demirdöküm Klima Servisi, Ortaköy Alaska Klima Servisi, Ortaköy Alarko Klima Servisi, Ortaköy Airfel Klima Servisi, Ortaköy Ferroli Klima Servisi, Ortaköy Daikın Klima Servisi,
Ortaköy Klima Yerdeğişimi, Ortaköy Klima Sökme Takma İşlemi, Ortaköy Klima Montaj İşleri, Ortaköy Klima Arızaları, Ortaköy Klima Bakımı, Ortaköy Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Ortaköy Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Ortaköy Klima Montaj

Ortaköy Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Ortaköy Klima Yerdeğişim

Ortaköy Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Ortaköy Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Ortaköy Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Ortaköy Klima Teknik Servisi