Sarıyer klima servisi 0212 539 44 55

    Sarıyer klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Sarıyer semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Sarıyer Bosch Klima Servisi, Sarıyer Siemens Klima Servisi, Sarıyer Arçelik Klima Servisi, Sarıyer Beko Klima Servisi, Sarıyer Altus Klima Servisi, Sarıyer Arstil Klima Servisi, Sarıyer Vestel Klima Servisi, Sarıyer Regal Klima Servisi, Sarıyer Seg Klima Servisi, Sarıyer Mitsubishi Klima Servisi, Sarıyer Midea Klima Servisi, Sarıyer Baymak Klima Servisi, Sarıyer Baxi Klima Servisi, Sarıyer Demirdöküm Klima Servisi, Sarıyer Alaska Klima Servisi, Sarıyer Alarko Klima Servisi, Sarıyer Airfel Klima Servisi, Sarıyer Ferroli Klima Servisi, Sarıyer Daikın Klima Servisi,
Sarıyer Klima Yerdeğişimi, Sarıyer Klima Sökme Takma İşlemi, Sarıyer Klima Montaj İşleri, Sarıyer Klima Arızaları, Sarıyer Klima Bakımı, Sarıyer Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Sarıyer Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Sarıyer Klima Montaj

Sarıyer Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Sarıyer Klima Yerdeğişim

Sarıyer Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Sarıyer Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Sarıyer Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Sarıyer Klima Teknik Servisi