Sefaköy klima servisi 0212 539 44 55

    Sefaköy klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Sefaköy semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Sefaköy Bosch Klima Servisi, Sefaköy Siemens Klima Servisi, Sefaköy Arçelik Klima Servisi, Sefaköy Beko Klima Servisi, Sefaköy Altus Klima Servisi, Sefaköy Arstil Klima Servisi, Sefaköy Vestel Klima Servisi, Sefaköy Regal Klima Servisi, Sefaköy Seg Klima Servisi, Sefaköy Mitsubishi Klima Servisi, Sefaköy Midea Klima Servisi, Sefaköy Baymak Klima Servisi, Sefaköy Baxi Klima Servisi, Sefaköy Demirdöküm Klima Servisi, Sefaköy Alaska Klima Servisi, Sefaköy Alarko Klima Servisi, Sefaköy Airfel Klima Servisi, Sefaköy Ferroli Klima Servisi, Sefaköy Daikın Klima Servisi,
Sefaköy Klima Yerdeğişimi, Sefaköy Klima Sökme Takma İşlemi, Sefaköy Klima Montaj İşleri, Sefaköy Klima Arızaları, Sefaköy Klima Bakımı, Sefaköy Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Sefaköy Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Sefaköy Klima Montaj

Sefaköy Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Sefaköy Klima Yerdeğişim

Sefaköy Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Sefaköy Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Sefaköy Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Sefaköy Klima Teknik Servisi