Şirinevler klima servisi 0212 539 44 55

    Şirinevler klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Şirinevler semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Şirinevler Bosch Klima Servisi, Şirinevler Siemens Klima Servisi, Şirinevler Arçelik Klima Servisi, Şirinevler Beko Klima Servisi, Şirinevler Altus Klima Servisi, Şirinevler Arstil Klima Servisi, Şirinevler Vestel Klima Servisi, Şirinevler Regal Klima Servisi, Şirinevler Seg Klima Servisi, Şirinevler Mitsubishi Klima Servisi, Şirinevler Midea Klima Servisi, Şirinevler Baymak Klima Servisi, Şirinevler Baxi Klima Servisi, Şirinevler Demirdöküm Klima Servisi, Şirinevler Alaska Klima Servisi, Şirinevler Alarko Klima Servisi, Şirinevler Airfel Klima Servisi, Şirinevler Ferroli Klima Servisi, Şirinevler Daikın Klima Servisi,
Şirinevler Klima Yerdeğişimi, Şirinevler Klima Sökme Takma İşlemi, Şirinevler Klima Montaj İşleri, Şirinevler Klima Arızaları, Şirinevler Klima Bakımı, Şirinevler Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Şirinevler Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Şirinevler Klima Montaj

Şirinevler Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Şirinevler Klima Yerdeğişim

Şirinevler Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Şirinevler Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Şirinevler Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Şirinevler Klima Teknik Servisi