Sultangazi klima servisi 0212 539 44 55

    Sultangazi klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Sultangazi semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Sultangazi Bosch Klima Servisi, Sultangazi Siemens Klima Servisi, Sultangazi Arçelik Klima Servisi, Sultangazi Beko Klima Servisi, Sultangazi Altus Klima Servisi, Sultangazi Arstil Klima Servisi, Sultangazi Vestel Klima Servisi, Sultangazi Regal Klima Servisi, Sultangazi Seg Klima Servisi, Sultangazi Mitsubishi Klima Servisi, Sultangazi Midea Klima Servisi, Sultangazi Baymak Klima Servisi, Sultangazi Baxi Klima Servisi, Sultangazi Demirdöküm Klima Servisi, Sultangazi Alaska Klima Servisi, Sultangazi Alarko Klima Servisi, Sultangazi Airfel Klima Servisi, Sultangazi Ferroli Klima Servisi, Sultangazi Daikın Klima Servisi,
Sultangazi Klima Yerdeğişimi, Sultangazi Klima Sökme Takma İşlemi, Sultangazi Klima Montaj İşleri, Sultangazi Klima Arızaları, Sultangazi Klima Bakımı, Sultangazi Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Sultangazi Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Sultangazi Klima Montaj

Sultangazi Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Sultangazi Klima Yerdeğişim

Sultangazi Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Sultangazi Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Sultangazi Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Sultangazi Klima Teknik Servisi