Taksim klima servisi 0212 539 44 55

    Taksim klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Taksim semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Taksim Bosch Klima Servisi, Taksim Siemens Klima Servisi, Taksim Arçelik Klima Servisi, Taksim Beko Klima Servisi, Taksim Altus Klima Servisi, Taksim Arstil Klima Servisi, Taksim Vestel Klima Servisi, Taksim Regal Klima Servisi, Taksim Seg Klima Servisi, Taksim Mitsubishi Klima Servisi, Taksim Midea Klima Servisi, Taksim Baymak Klima Servisi, Taksim Baxi Klima Servisi, Taksim Demirdöküm Klima Servisi, Taksim Alaska Klima Servisi, Taksim Alarko Klima Servisi, Taksim Airfel Klima Servisi, Taksim Ferroli Klima Servisi, Taksim Daikın Klima Servisi,
Taksim Klima Yerdeğişimi, Taksim Klima Sökme Takma İşlemi, Taksim Klima Montaj İşleri, Taksim Klima Arızaları, Taksim Klima Bakımı, Taksim Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Taksim Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Taksim Klima Montaj

Taksim Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Taksim Klima Yerdeğişim

Taksim Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Taksim Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Taksim Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Taksim Klima Teknik Servisi