Yakuplu klima servisi 0212 539 44 55

    Yakuplu klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Yakuplu semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Yakuplu Bosch Klima Servisi, Yakuplu Siemens Klima Servisi, Yakuplu Arçelik Klima Servisi, Yakuplu Beko Klima Servisi, Yakuplu Altus Klima Servisi, Yakuplu Arstil Klima Servisi, Yakuplu Vestel Klima Servisi, Yakuplu Regal Klima Servisi, Yakuplu Seg Klima Servisi, Yakuplu Mitsubishi Klima Servisi, Yakuplu Midea Klima Servisi, Yakuplu Baymak Klima Servisi, Yakuplu Baxi Klima Servisi, Yakuplu Demirdöküm Klima Servisi, Yakuplu Alaska Klima Servisi, Yakuplu Alarko Klima Servisi, Yakuplu Airfel Klima Servisi, Yakuplu Ferroli Klima Servisi, Yakuplu Daikın Klima Servisi,
Yakuplu Klima Yerdeğişimi, Yakuplu Klima Sökme Takma İşlemi, Yakuplu Klima Montaj İşleri, Yakuplu Klima Arızaları, Yakuplu Klima Bakımı, Yakuplu Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Yakuplu Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Yakuplu Klima Montaj

Yakuplu Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Yakuplu Klima Yerdeğişim

Yakuplu Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Yakuplu Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Yakuplu Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Yakuplu Klima Teknik Servisi