Yenibosna klima servisi 0212 539 44 55

    Yenibosna klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Yenibosna semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Yenibosna Bosch Klima Servisi, Yenibosna Siemens Klima Servisi, Yenibosna Arçelik Klima Servisi, Yenibosna Beko Klima Servisi, Yenibosna Altus Klima Servisi, Yenibosna Arstil Klima Servisi, Yenibosna Vestel Klima Servisi, Yenibosna Regal Klima Servisi, Yenibosna Seg Klima Servisi, Yenibosna Mitsubishi Klima Servisi, Yenibosna Midea Klima Servisi, Yenibosna Baymak Klima Servisi, Yenibosna Baxi Klima Servisi, Yenibosna Demirdöküm Klima Servisi, Yenibosna Alaska Klima Servisi, Yenibosna Alarko Klima Servisi, Yenibosna Airfel Klima Servisi, Yenibosna Ferroli Klima Servisi, Yenibosna Daikın Klima Servisi,
Yenibosna Klima Yerdeğişimi, Yenibosna Klima Sökme Takma İşlemi, Yenibosna Klima Montaj İşleri, Yenibosna Klima Arızaları, Yenibosna Klima Bakımı, Yenibosna Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Yenibosna Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Yenibosna Klima Montaj

Yenibosna Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Yenibosna Klima Yerdeğişim

Yenibosna Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Yenibosna Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Yenibosna Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Yenibosna Klima Teknik Servisi