Yeşilköy klima servisi 0212 539 44 55

    Yeşilköy klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Yeşilköy semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Yeşilköy Bosch Klima Servisi, Yeşilköy Siemens Klima Servisi, Yeşilköy Arçelik Klima Servisi, Yeşilköy Beko Klima Servisi, Yeşilköy Altus Klima Servisi, Yeşilköy Arstil Klima Servisi, Yeşilköy Vestel Klima Servisi, Yeşilköy Regal Klima Servisi, Yeşilköy Seg Klima Servisi, Yeşilköy Mitsubishi Klima Servisi, Yeşilköy Midea Klima Servisi, Yeşilköy Baymak Klima Servisi, Yeşilköy Baxi Klima Servisi, Yeşilköy Demirdöküm Klima Servisi, Yeşilköy Alaska Klima Servisi, Yeşilköy Alarko Klima Servisi, Yeşilköy Airfel Klima Servisi, Yeşilköy Ferroli Klima Servisi, Yeşilköy Daikın Klima Servisi,
Yeşilköy Klima Yerdeğişimi, Yeşilköy Klima Sökme Takma İşlemi, Yeşilköy Klima Montaj İşleri, Yeşilköy Klima Arızaları, Yeşilköy Klima Bakımı, Yeşilköy Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Yeşilköy Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Yeşilköy Klima Montaj

Yeşilköy Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Yeşilköy Klima Yerdeğişim

Yeşilköy Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Yeşilköy Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Yeşilköy Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Yeşilköy Klima Teknik Servisi