Yeşilyurt klima servisi 0212 539 44 55

    Yeşilyurt klima servisi

Yapılan İşlemler 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul Yeşilyurt semtinde siz değerli tüketicilerimize klima servisi hizmeti sunmaktayız.

Yeşilyurt Bosch Klima Servisi, Yeşilyurt Siemens Klima Servisi, Yeşilyurt Arçelik Klima Servisi, Yeşilyurt Beko Klima Servisi, Yeşilyurt Altus Klima Servisi, Yeşilyurt Arstil Klima Servisi, Yeşilyurt Vestel Klima Servisi, Yeşilyurt Regal Klima Servisi, Yeşilyurt Seg Klima Servisi, Yeşilyurt Mitsubishi Klima Servisi, Yeşilyurt Midea Klima Servisi, Yeşilyurt Baymak Klima Servisi, Yeşilyurt Baxi Klima Servisi, Yeşilyurt Demirdöküm Klima Servisi, Yeşilyurt Alaska Klima Servisi, Yeşilyurt Alarko Klima Servisi, Yeşilyurt Airfel Klima Servisi, Yeşilyurt Ferroli Klima Servisi, Yeşilyurt Daikın Klima Servisi,
Yeşilyurt Klima Yerdeğişimi, Yeşilyurt Klima Sökme Takma İşlemi, Yeşilyurt Klima Montaj İşleri, Yeşilyurt Klima Arızaları, Yeşilyurt Klima Bakımı, Yeşilyurt Klima Onarımı uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile yapılmaktadır.

Yeşilyurt Klima Servis Hizmetleri

klima montajı

Yeşilyurt Klima Montaj

Yeşilyurt Klima Montaj hizmetimiz yapılan keşif sonucunda yerin uygunluğuna göre yapılmaktadır. Klima Cihazı tüm bağlantıları yapılarak sorunsuz çalıştırılıp teslim edilmektedir.

klima yerdeğişimi

Yeşilyurt Klima Yerdeğişim

Yeşilyurt Klima Yerdeğişimi hizmetimiz başka bir yerden sökülüp başka bir yere sökme takma işlemi yapılırken tüm bağlantılar yapılarak çalışır ve hasarsız durumda teslim edilmektedir.

klima arıza servisi

Yeşilyurt Klima Arıza

Kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın herhangi bir arıza durumunda uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Değiştirilmesi gereken arızalı parçalar ojinal yedek parça ile değiştirilerek çalışır durumda teslim edilmektedir.

klima bakımı

Yeşilyurt Klima Bakımı

Klima Bakımı periyodik olarak yılda 1 kez düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan klima cihazı performans olarak düşük olup olası arızalara yol açmaktadır. Klima Cihazının Isıtma ve Soğutma performansının düşmemesi ve uzun süreli çalışabilmesi adına gereklidir.

Yeşilyurt Klima Teknik Servisi